Kryeministri i vendit Edi Rama me anë të një postimi në “Facebook” ka publikuar fotografi të stadiumit të ri Kombëtar.


Rama shkruan se ndërtimi i stadiumit “U krye”, kurse shton se atë do ta gëzojnë brezat.


 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Postimi i Edi Ramës:


U KRY⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

TA GËZOJNË BREZAT????⚽️

#FORCASHQIPËRIA❤️

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb