TIRANE

Moderatorja Klea Huta u bë nënë për herë të parë vitin e kaluar. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin e veçantë Krid.

Kridi është tashmë plot 9 muajsh dhe Klea ka ndarë në “Instastory” një pikturë të fotos së saj me të birin në krahë, të cilën e ka shoqëruar me disa fjalë prekëse.

“Bota ime sot 9 muajsh. Aq muaj sa e mbajta në barkun tim.”- shkruan Klea shoqëruar me një emoji ku tregon se është prekur.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: