Grigor Dimitrov nuk arriti të fitonte në Majami, por ky fakt nuk e zbeh aspak atë që tenisti bullgar ka arritur vitet e fundit. Dimitrov mbetet një nga tenistët më të mirë në qarkullim, gjithashtu një nga djemtë më simpatik dhe më të dëshiruar nga vajzat e show bizit. Tenisti 32 ka pasur disa histori rozë teksa është shoqëruar me vajza shumë të njohura si tenistja Maria Sharapova, këngëtarja e famshme Nicole Sherzinger dhe shumë vajza të tjera të njohura.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Dimitrov, aktualisht është i lidhur me super modelen Madalina Ghenea. Bukuroshja brune nuk arriti t’i sillte fat në finale teksa u mposhtur nga Sinner.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb