Daniele Rugani nuk po kalon një moment të mirë, teksa ka humbur prej kohësh nga radarët e rëndësishëm, me Allegrin që nuk e sheh si titullar, por të paktën, Rugani është i qetë kur kthehet në shtëpi, në krah të bashkëshortes së tij, Michela Persico. Biondja bukuroshe po kalon disa ditë relaksi në Portofino, duke shfrytëzuar ditët me diell për të marrë pak rreze:

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Dielli i parë për këtë vit”, shkruan Persico në rrjetet sociale. Bashkëshortja e Ruganit është e fiksuar pas plazhit, por dhe pas palestrës. Në profilin e saj në Instagram, plazhi dhe palestra zënë pjesën më të madhe të galerisë së fotove.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: