Makina zyrtare e Zoran Jovanovskit, drejtorit të burgut “Idrizovë” pak pas mesnate është përfshirë nga zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Mihail i Eftihij”, prapa shkollës ekonomike, në lagjen Kisela Voda të Shkupit.

Shkaqet e zjarrit akoma nuk dihen, teksa MPB-ja punon në zbardhjen e rastit.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb