Agustina Gandolfo është në formë të shkëlqyer.Bukuroshja argjentinase dhe partnerja e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez, është kthyer në vendin e lindjes, teksa ka postuar një foto që me siguri do t’i verë flakën rrjetit.

Për të disatën herë, Agustina i është përgjigjur thashethemeve për një krizë të mundshme me Lautaro Martinez.”Si u ndjeve kur u përhapën ato thashetheme? Unë qesha” – i tha ajo një ndjekësi.

Asaaa

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: