Një i ri nga Dibra, i cili banonte në Kamëz, ka humbur kontaktet me familjarët prej 10 ditësh. Bëhet fjalë për 29-vjeçarin Ulvi Skana, i cili mësohet se është zhdukur dhe nuk ka pasur asnjë kontakt me familjarët 10 ditët e fundit.

“BalkanWeb” sjell fotografinë e të riut, ndërsa mëson se ai ishte nisur për jashtë shtetit para dy javësh, por e kishin kthyer, pasi kishte ekspuls në pasaportë.

Që prej atij momenti, 29-vjeçari ka humbur kontaktet dhe familjarët e tij bëjnë thirrje për ndihmë, duke dhënë dhe numrin e telefonit.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb