TIRANË- Ish-deputetja e PD-së, Jozefina Topalli reagon pas publikimit në BalkanWeb të fotos së diktatorit Enver Hoxha që mbanin në duar disa fëmijë gjatë përkujtimit të 75-vjetorit të Konferencës së Pezës.

Topalli thotë se është turp për ata që provokojnë dhe neveri pçr ata që heshtin, duke etiketuar kështu qeverinë Rama.

“Sot….
Turp per ata qe provokojne; Neveri per ata qe heshtin”,- komenton shkurt Topalli duke publikuar foton e siguruar nga BalaknWeb.
JOZI

(m.a/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: