Këngëtari i njohur shqiptar, Stresi, ka triumfuar duke dalë fitues i “Big Brother Kosova”.

Mes mesazheve të shumta që ka marrë pas fitores, ka qenë edhe një nga Sali Berisha, të cilin ai e mbështet publikisht.

Reperi ka publikuar në Instagram foton nga mesazhi, ku lexohet: Urime Stres dhe suksese gjithnjë e më të mëdha!

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb