Ardhja e Lunës në jetë ka sjellë edhe një ndryshim në gjërat materiale të Luiz Ejllit. Këngëtari dhe Kiara Tito u bënë prindër vetëm pak javë më parë dhe duket se po u pëlqen aq shumë sa po e reflektojnë në gjithçka.

Luizi ka postuar një foto në InstaStory ku ka zbuluar një detaj tepër të veçantë: targat e makinës së re mbajnë emrin e vajzës së tij.

“Targa të reja, makinë e re” shkruan ai krah fotos ku duket targa e personalizuar.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb