Në Air Albania po luhet ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit, e vlefshme për Nations League. Tifozët Kuq e Zi kanë shpalosur banderolën e tyre, e cila dukej tejet interesante dhe me një mesazh të madh.Aty duket një televizor, ku shihet harta e Shqipërisë së madhe. Në teskt shkruhet: “Shtetet e Bashkuara të Shqipërisë”.

 

Ee1145b7 4073 4950 9536 A2de862f369a
Ee1145b7 4073 4950 9536 A2de862f369a

Tiozët kuqezi si çdo herë, edhe këtë herë nuk kanë zhgënjyer duke sjellë spektakël në tribuna. Takimi vijon 0-0.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb