Një deputete në Kosovë është vendosur në qendër të komenteve të mediave për shkak të formave dhe fizikut të saj. Deputetja e grupit 6+, Duda Balje, ka rënë gjithmonë në sy për paraqitjen e saj të jashtme. Ajo ka qenë sot prezente në Kuvend ndërsa ka tërhequr si gjithnjë vëmendjen e të gjithëve.
auto_Screenshot_41511526153
E veshur në një palë pantallona në ngjyrë të kuqe, që përshtateshin bukur me vijën e trupit, Balje dukej mjaft atraktive në sallën e Kuvendit. Në disa prej pozave, ajo u kap nga fotografët duke vënë në pah të pasmet e saj. Duda njihet si një ndër deputet më tërheqëse të Kuvendit të Kosovës, ndërsa shpesh është bërë temë e medieve rozë.
auto_Screenshot_51511526154
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: