Reperja shqiptare, Loredana është mjaft aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ajo ka treguar se po e shijon kohën me Hanën.

Në llogarinë e saj në Instagram Loredana ka ndarë me fansat disa fotografi ku shihet e shtrirë me Hanën në përqafim.

Në imazhet e publikuara Hana shihet e buzëqeshur, me flokët e larguara nga fytyra ndërsa shihet e veshur me rroba mjaft me stil duke u kombinuar me nënën.

Fotografitë morën mijëra pëlqime dhe komente menjëherë pas publikimit, duke i komplimentuar ato në dukje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb