Mbrëmje me të vërtetë e veçantë kjo për Kristjan Asllanin. Mesfushori shqiptar gjeti golin e parë me fanellën e Interit, në përballjen ndaj Genoas. Duket si e bekuar kjo e hënë mbrëma për lojtarin kuqezi, që më në fund e bën “sefte” në Milano.

Siç shihet në imazh, bashkë me Asllanin, ka festuar edhe Pavard, me francezin që ka zgjedhur të bëjë shqiponjën. Vlen të theksojmë se Pavard është një nga shokët më të mirë që xhevahiri i Kombëtares ka te Interi.

430022610 429305526106828 690758414469848301 N
430022610 429305526106828 690758414469848301 N

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: