Leo Meesi festoi 35-vjetorin e lindjes me një festë madhështore, e denjë për emrin që përfaqëson. “Pleshti” zgjodhi Ibizën, aty ku ndodhet me pushime prej kohësh, për të festuar së bashku me miqtë e tij.

Në festë ishin të pranishëm thuajse të gjithë lojtarët e përfaqësueses argjentinase por dhe shumë miq të tjerë. Sigurisht nuk mund të mungonte në këtë party miku i tij Luis Suarez, apo Ces Fabregas, me këtë të fundit po kalon prej disa ditësh pushimet në një ishull privat.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Lautaro Martinez, Tuco Correa, De Paul, Di Maria e shumë yje të tjerë, së bashku me bashkëshortet e tyre, dhuruan një atmosferë fantastike, një ditëlindje për tu kujtuar gjatë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb