SPAK ka dhënë sot detaje në lidhje me mega-operacionin e zhvilluar disa ditë më parë, ku janë shkatërruar 7 grupe kriminale.

Struktura e Posaçme lajmëroi ndër të tjera se ka sekuestruar 3 milionë euro cash dhe në total 4.5 milionë euro pasuri.

Siç shikohet në fotot e siguruara nga Balkanweb, SPAK ka sekuestruar miliona euro, makina të shtrenjta dhe bizhu në shtëpitë e bosëve të krimit.

Spak2
Spak2
Spak3
Spak3
Spak4
Spak4
Spak5
Spak5
Spak6
Spak6
Spak7
Spak7
Spak8
Spak8
Spak9
Spak9
Spak10
Spak10
Spak11
Spak11
Spak12
Spak12
Spak13
Spak13
Spak14
Spak14

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb