Roma është dashuruar totalisht pas Jose Mourinho-s. Efekti i teknikut portugez ndihet në çdo cep të kryeqytetit italian.

Trofeu i Conference League, i pari i rëndësishëm Evropian për Romën, e bën dhe më të fortë lidhjen e tifozëve me ‘Special One’.

Menjëherë pas suksesin në “Air Albania”, tifozët i kanë bërë një “dhuratë” të vogël trajnerit të tyre, një murale ku e sjellin në versionin e perandorit të famshëm roman, Giulio Cesare, një gjetje shumë e bukur nga autoret.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb