Pak muaj më parë Vali Corleone u arrestua për dhunë në familje, për kanosje dhe ngacmim të prindërve dhe u dërgua në psikiatri për shkak të sjelljes agresive.
352330
Por me sa duket, pas 30 ditësh qëndrim në Institutin e Psikiatrisë Forenzike, Corleone i është rikthyer jetës dhe poston shpesh në Facebook ku ka treguar edhe pamjen e re. Me flokë të bardha e plot tatuazhe, Vali Corleone duket mjaft në formë.
352331

Mësohet gjitashtu se Vali për një kohë ka bashkëjetuar me prindërit e tij e pastaj i ka përzënë nga shtëpia.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: