GREQI

Një shqiptar është arrestuar gjatë një operacioni antidrogë në Athinë në Greqi. Gjatë kontrollit në dy banesa janë gjetur një sërë sendesh të paligjshme si 33.124 kg kanabis, kokainë, grusht hekuri metalik, makina, pistoletë dhe 5 celularë.

Bashkë me shqiptarin 26-vjeçar janë arrestuar dhe 3 grekë, më të vjetër në moshë, kurse Policia e Athinës kontrollin e ushtroi në dy lagje, Pire dhe Keratsini.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb