Armando Broja po kalon ditët e tij të para te Fulhem, me sulmuesin e Kombëtares shqiptare që është aktivizuar në dy ndeshjet e fundit nga stoli. Gjithsesi duket se e dashura e tij, Xhejd Alisa Uills po kalon disa ditë në Teksas.

Me anë të një fotoje të postuar në “Insta-Story”, bukuroshja britanike ka zgjedhur t’i kujtojë 22-vjeçarit shqiptar ditën e të dashuruarve.

“Kjo është për të ta kujtuar, ti e di kush. Edhe 4 ditë…”, shkruante Uills në foton e postuar, ku shfaqeshin disa buqeta me lule të cilat kishin dalë në shitje për ditën e “Shën Valentinit”.

Whatsapp Image 2024 02 11 At 17.58.16
Whatsapp Image 2024 02 11 At 17.58.16

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: