Kamera e News24 kapi dje një moment të sikletshëm mes dy deputetëve demokratë Asllan Dogjani dhe Albana Vokshi.

Në kulmin e protestës së Partisë Demokratike, teksa në sfond dëgjohej kolona zanore e filmit “Skënderbeu” ata të dy komunikonin shumë të nxehur me njëri-tjetrin, gjë që u duk edhe nga mimikat e tyre gjithë nerva.

DOGJANI NË ÇADËR

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/asllan.dogjani/videos/10210772675225010/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Dogjani, Vokshi (2)

Por mbrëmë deputeti Dogjani ka zgjedhur të reagojë me disa foto nga çadra e ngujimit ku ka pozuar me kolegen e tij. Ai ka zgjedhur një mënyrë të veçantë pajtimi, pasi i ka hedhur dorën në qafë Vokshit.

MOMENTI I SHERRIT

 

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: