Portugalia triumfoi 0-3 ndaj Turqisë, në ndeshjen e vlefshme për Europianin. Protagonist në këtë takim ishte edhe Cristiano Ronaldo, me yllin portugez që dhuroi një asist për Bruno Fernandes, te goli i 3-të.

Partnerja e CR7, Georgina ishte prezente në shkallët e stadiumit në Dortmund. Bukuroshja rodriguez, si gjithmonë, edhe këtë herë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

 

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb