Julian Nagelsmann përfundoi në qendër të lajmeve si pasojë e një historie rozë. Trajneri i Bayern Munich, pas ndarjes nga bashkëshortja, u fotografua në një jaht nën shoqërinë e gazetares së Bild, Lena Wurzenberger, e cila mbulonte pikërisht klubin e Bayern.

Foto i ka kushtuar shtrenjtë gazetares teksa është shkruar nga puna me titull të menjëhershëm, pasi lidhja emocionale e bën të njëanshme në punën e saj, ky ishte dhe arsyetimi i dhënë nga e përditshmja gjermane. Çifti u fotografua në plazhet e Ibizës mbi një jaht luksoz.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nagelsmann, i sapo divorcuar, vinte pas një lidhje të gjatë prej 15 vitesh me ish bashkëshorten e tij Verena. Menjëherë pasi fotot me të dashurën e tij të re bën xhiron në rrjet, Nagelsmann njoftoi klubin e Bayern për lidhjen e tij me bukuroshen 30-vjeçare.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb