TIRANË

Vonohet nisja e ndeshjes Tirana- Partizani në Air Albania Stadium teksa të parit që kanë menduar të ndezin sfidën janë miqtë e Ultras Guerrils. Tifozët e Partizanit kanë ndezur flakadanë ngjyrë të kuqe duke i dhënë një pamje të kuqe tribunës ku po qëndrojnë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb