Ky është Përparim Ademi (Tela), 59-vjeçari që paraditen e sotme, rreth orës 10:20 qëlloi me automatik bashkëjetuesen e tij Kristina Bardhi dhe motrën e saj Zhaneta Metani.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ai është larguar nga vendi i ngjarjes menjëherë pas krimit, ndërkohë që dyshohet se është i plagosur.
Krimi i dyfishtë që tronditi kryeqytetin në vigjilje të ndërrimit të viteve, dyshohet se ndodhi pas një konflikti të çastit mes dy bashkëjetuesve pikërisht për vazhdimin e marrëdhënies së tyre.
Policia ka ngritur pika të shumta kontrolli për kapjen e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb