Një aksident është regjistruar mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Siç shihet nga pamjet, automjeti ka përfunduar mbi trafikndarësen e rrugës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa nuk dihet nëse ka persona të lënduar apo jo.

Nga aksidenti është krijuar trafik në autostradë.

Aksident
Aksident

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb