Momente pikante prodhon çdo e enjte në Kuvend ku mbahen seancat plenare.

LSA ka publikuar disa momente ku ministrat dhe deputetë të PS shfaqen duke biseduar dhe qeshur mes tyre. Ndërkohë, pikante janë dhe pozat e kapura nga ana e opozitës, ku shfaqet Flamur Noka që duket se diçka bisedon me Gazment Bardhin.

Për më tepër shihni foton.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

 

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

 

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb