Pamjet që shihni tregojnë mjetin me të cilin janë larguar nga vendngjarja, autorit e dyshuar të vrasjes së 41-vjeçarit në Fier.

Ngjarja ndodhi në lagjen “11 Prilli”, rreth 100 metra larg shtëpisë ku banonte viktima. Elton Javori u vra apo zbriti nga makina e tij.

Gazetari Igli Çelmeta ka siguruar për BalkanWeb pamjet nga mjeti tip Benz i autorit, që është filmuar nga një kamer sigurie.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: