33-vjetori i themelimit të PD i ka gjetur në dy festa të ndara Lulzim Bashën dhe Sali Berishën.

Berisha ka festuar në krah të mbështetësve të tij duke deklaruar ndër të tjera se kjo ditë është akti i dytë më i rëndësishëm pas shpalljes së pavarësisë.

Siç shihet nga këto pamje mes të pranishmëve në krah të Berishës janë e bija, Argita, Neritan Ceka, Arben Imami, Jozefina Topalli, Besnik Mustafaj, etj.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb