Të dielën u zhvillua Met Gala në Muzeun Metropolitan në Nju Jork dhe Kim Kardashian nuk mund të mungonte.

Personazhi i njohur televiziv vodhi shfaqjen e veshur me një korse të ngushtë nga Maison Margiela dhe John Galliano, i cili i nxirrte në pah format e saj.

Madje, ajo ka ndarë me më shumë se 360 ​​milionë ndjekësit e saj foto nga mbrëmja magjike në Instagram.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb