Dje u festua 60 vjetori i hapjes së një prej shkollave ikonike të Tiranës, gjimnazit “Sami Frashëri”. Në këtë jubile të veçantë që përkon edhe me ringritjen nga e para të kësaj shkolle, Bashkia e Tiranës kishte menduar organizimin e një sërë aktivitetesh ku nuk mungonin as emrat e njohur të artit që kanë dalë nga bankat e këtij institucioni arsimor.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Sikurse mund të shihni dhe nga këto foto, Klea Huta, Çiljeta Xhilaga, Xhesi Polo kanë performuar në shkollën ku hodhën hapat e parë në rrugën e artit, ndërsa kanë takuar dhe ish-zyshat e tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: