Një furgon është futur me shpejtësi të madhe në një kafene në Bruksel, duke lënë gjashtë persona të plagosur, ndërsa shoferi është larguar menjëherë nga vendngjarja.

Mediat e huaja bëjnë me dije se për fat të mirë gjashtë të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia është vënë në ndjellje të autorit.

Sakaq, mbetet e paqartë nëse ky ishte një aksident, apo një sulm i qëllimshëm.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb