Trajneri i njohur, Mirel Josa, i ftuar në “Euro 24” në News 24 në bisedën e bërë me Trevisa Tufën analizoi suksesin 2-1 të Spanjës ndaj Francës në gjysmëfinale të Europianit.

“Spanja ka qenë ekipi që ka luajtur ekipin më produktiv, krahasuam repartet dhe thamë që mesfusha iberike është më e mirë se ajo e Francës. Unë them që e ka fituar ndeshjen nga mesfusha” – tha ai.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb