Jemi pothuajse atje. Pak më shumë se 30 ditë para Krishtlindjeve dhe kjo do të thotë se, përveç dhuratave, është koha të mendoni për veshjen perfekte gjatë festave.

Për të përballuar kalendarin e ngjeshur të festave që na presin, nga festat e punës, tek darkat familjare dhe Viti i Ri, fjalëkalimi mund të jetë vetëm një: pazari!

Ky është momenti i duhur për të shqyrtuar propozimet sezonale dhe për të blerë ato që përputhen më shumë me stilin tonë, duke përfituar nga zbritjet e të Premtes së Zezë.

Por, si të zgjidhni veshje më të përshtatshme për këto raste të veçanta? Çfarë të synoni? Për t’i gjetur, nuk ju mbetet vetëm të ndiqni këshillën tonë dhe të frymëzuar nga 12 fustane elegante (plus një) që ne e kemi zgjedhur për ju.

Nga fustanet me temina, tek ato me pala, të gjatë, mesatarë apo të shkurtër ja disa që kemi zgjedhur për ju, që të dukeni elegante dhe perfekte për Krishtlindje dhe Vitin e Ri.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb