Conor Gallager, mesfushori i kombëtares angleze, nuk e fshehu zhgënjimin për barazimin dhe sidomos për performancën e skuadrën, në barazimin 1-1 ndaj Danimarkës.

“Ishte një ndeshje e mirë, por ne jemi të vetëdijshëm që mund të bëjmë shumë më mirë. Ne e dimë se nëse duhet ta fitojmë tuneun, duhet të luajmë shumë më mirë se sa kemi bërë deri tani. Duhet të jemi më të qartë si në lojën me dhe pa top. Gjëja pozitive është që ne i kemi mundësitë të luajmë më mirë”, theksoi ndër të tjera mesfushori i “Tre luanëve”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: