Gjatë shpërthimit të fuqishëmnë Bejrut të Libanitkanë humbur jetën të paktën 150 persona dhe mbi 5 mijë tjerë janë lënduar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb