Gazment Bardhi do të mbledhë nesër Grupin Parlamentar të Partisë Demokratike.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Osman Stafa.

Mbledhja e deputetëve demokratë të këtij grupimi do të zhvillohet nesër në orën 13:30, në selinë e partisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb