Mblidhet sot grupi parlamentar i PD-së së Rithemelimit.

Gazetari Osman Stafa raporton për BalkanWeb se mbledhja e grupit parlamentar do të mbahet në orën 12:00, në selinë blu, nën drejtimin e Gazment Bardhit.

Deri më tani nuk dihet se cili do të jetë fokusi i diskutimit mes demokratëve.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb