Georgina Rodriguez është parë duke marrë poza të mrekullueshme nga vetura Bugatti i partnerit të saj.

Partneri i saj, Cristiano Ronldo kishte blerë makinën me vlerë rreth 1.7 milion funta (2.2 milionë dollarë), shkruan The Sun.

Derisa Georgina po merrte poza, futbollisti i njohur ka qenë duke festuar fitoren e Portugalisë në Kampinatin Evropian gjatë vitit 2016.

 

Ajo ishte veshur me plot stil, teksa ishte veshur me fustan të shkurtë ndërsa mbi të mbante një xhaketë të firmës Prada.

Me paraqitje të ndryshme, Georgina po merr vëmendje të madhe, ashtu sikurse vëri edhe në Paris Fashion Week.

 

Vlen të përmendet se para gjithë këtyre ngjarjeve që po rrjedhin, çifti i njohur kaluan pushime të gjata në një jaht në Saint Tropez.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb