Georgina e Ronaldo e nisin ditën me aktivitete fizike.

Georgina Rodriguez kohë pas kohe ndan imazhe nga shtëpia luksoze e saj me Ronaldon.

Mëngjesin e sotëm, blogerja ndau një video nga ballkoni i rezidencës së saj, ku shfaq Ronaldon duke ushtruar.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi”, shkruan ajo, teksa sjell pamje nga këndi i preferuar i shtëpisë së saj.

Georgina e Ronaldo e nisin ditën me aktivitete fizike.

Georgina Rodriguez kohë pas kohe ndan imazhe nga shtëpia luksoze e saj me Ronaldon.

Auto 192652180 162818409134729 1638162288387719815 N1622132006 507x1024
Auto 192652180 162818409134729 1638162288387719815 N1622132006 507×1024

Mëngjesin e sotëm, blogerja ndau një video nga ballkoni i rezidencës së saj, ku shfaq Ronaldon duke ushtruar.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi”, shkruan ajo, teksa sjell pamje nga këndi i preferuar i shtëpisë së saj.

Ndryshe, çiftin i shohim shumë shpesh pranë njëri-tjetrit edhe në evente të ndryshme, ku marrin gjithë vëmendjen.

Georgina është vazhdimisht aktive duke pozuar për brende të ndryshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: