Adele mori pjesë në ndarjen e çmimeve Grammy 2023, por duket se takimi me Dwayne Johnson i dha më shumë gëzim sesa çmimi i saj. Këngëtares iu dha çmimi “Performanca më e mirë solo pop”. Gjatë fjalës së hapjes, drejtuesi i mbrëmjes, Trevor Noah, i tha asaj: “Personi që Adele ka dashur gjithmonë të takojë është Dwayne Johnson. Madje zbulova se ai është edhe një fans i madh i juaji”.

Natyrisht, Adele u emocionua dhe nuk mund ta fshihte gëzimin dhe emocionin kur mori një përqafim të madh nga ish-mundësi profesionist dhe aktori i njohur. Konkretisht, Dwayne Johnson iu drejtua tavolinës së saj, duke bërë që ajo të shpërthejë në të qeshura dhe të skuqet.

“Ju të dy takohuni, më duhet të vazhdoj prezantimin” , tha prezantuesi me humor.

Në të kaluarën, këngëtarja ka deklaruar se nëse do ta takonte personalisht Dwayne Johnson, do të “qante vërtet”.

“Unë kam qenë fansi i tij më i madh kur ai ishte mundës. Ai më dërgoi lule në një koncert dhe unë rashë nga karrigia ime”, i tha ai Nicky de Jagger.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb