Një ngjarje e rëndë është regjistruar paraditen e kësaj të shtune në Roskovec.

Policia nëpërmjet një komunikate ka bërë me dije se orës 12:15, në fshatin Suk në Roskovec, është gjetur nga familjarët e saj, e pajetë, dyshohet e vetëvarur, një shtetase 17 vjeçe.

Paraprakisht në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Teksa në vendngjarje ka mbërritur policia dhe po heton në lidhje me rrethanat e plota të ngjarjes.

Informacion paraprak

Më datë 25.05.2024, rreth orës 12:15, në fshatin Suk, Roskovec, është gjetur nga familjarët e saj, e pajetë, dyshohet e vetëvarur, një shtetase 17 vjeçe.

Nga këqyrja paraprake e trupit të kësaj shtetase, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: