Gjendet një autoveturë e djegur në rezervuarin e Shtodrit, 4 km larg qytetit të Shkodrës.

Nga të dhënat e para të policisë dyshohet se mjeti në fjalë është përdorur në vepra kriminale, por pa u specifikuar rastet.

Policia e Shkodrës ka nisur sakaq hetimet për rastin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: