GJERMANI- Një person i armatosur, ende i paidentifikuar ka hyrë në zyrat e punës në Këln. Lajmi është bërë i ditur nga policia, e cila po merr masat.

Sipas mediave, raportohet se të punësuarit janë urdhëruar që të qëndrojnë brenda zyrave, ndërsa policia po zhvillon një operacion kërkimi për personin e armatosur.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: