Romeo Veshaj ka qenë një banor tejet i komentuar gjatë edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania.

Ai ishte gjithashtu në mesin e pesë finalistëve, por u rendit i treti në finalen e madhe të BBVA-s, derisa fituese u shpall Egla Ceno.

Megjithatë, pas përfundimit të këtij edicioni, Romeo kishte munguar në disa evente të produksionit, duke nxitur spekulimet për hatërmbetje.

Madje, gjatë ditës së djeshme u raportua se ai dhe Ledion Liço kishin hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, duke nxitur edhe më shumë këto spekulime.

Së fundmi ai “u bë i gjallë”, duke publikuar një foto në Instagram bashkë me binjakun e tij, Donaldin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: