Ivana Knoll mahnit sërish fansat. Tifozja kroate që shkëlqeu në tribunat e Botërorit të Katarit vazhdon të bëjë sërish diçka të tillë, sakaq e shikojmë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ivana ka qenë së fundmi në Londër, por sot ka postuar një foto nga një klimë më e ngrohtë. 30-vjeçarja ka pozuar me bikini të bardha pranë një pishine, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Njëri komentoi: “Ti të lë pa frymë!”. Ndërsa një i dytë shtoi: “Gjithmonë e mrekullueshme”.

R4
R4

R4rr

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: