Një çift me një diferencë moshe 37-vjeçare kanë shkaktuar bujë në internet duke pretenduar se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku nëpërmjet një gruaje surrogate.

Në një marifet të çuditshëm, gjyshja 63 vjeçare dhe bashkëshorti i saj 26-vjeçar, Quran nga Xhorxhia, kanë njoftuar se së shpejti do të mirëpresin një fëmijë në botë.

Ata ndanë një foto të asaj që ata pretenduan se ishte një test pozitiv shtatzënie, i cili dukej më shumë si një test Covid, si dhe një foto të dukshme skanimi. Duke detajuar skanimin ku pretendojnë se një mjek konfirmoi shtatzëninë, Cheryl McCain tha: “Ishte një ndjenjë e mahnitshme të zbuloja se do të kemi një fëmijë. “Ne fillojmë të krijojmë familjen tonë. Tani jam më e lumtur se kurrë më parë. “Do ta bëjë familjen tonë shumë më të lumtur, pasi ne do ta duam fëmijën pa kushte.”

Burri shtoi: “Kam qarë me lot gëzimi kur e mora vesh. Ky do të jetë fëmija im i parë. Nuk e kam ndjerë kurrë dashurinë si kjo, përveç kohës kur u martova me Cheryl. Vajzë apo djalë nuk ka rëndësi. Unë jam duke lindur një fëmijë dhe ne po fillojmë jetën tonë së bashku”, tha ai. “Edhe pse Cheryl nuk do të jetë nëna biologjike, gjaku nuk ju bën familje dhe ajo do të jetë nëna më e mirë”.

Pas “hedhjes së bombës” në rrjet, çifti – të cilët janë me dekada të ndryshme në moshë – zbuluan se procesi ishte i mbushur me ‘stres emocional’ dhe ndikoi në dashurinë e tyre live.

“Më duhej të ruaja spermën time për zëvendësuesin dhe filluam të na mungojnë nevojat e njëri-tjetrit”, tha burri. “Ne kemi filluar të punojmë për këtë tani. Sapo ndaluam udhëtimin e surrogacisë u rilidhëm në mënyrë romantike.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb