Rey Manaj protagonist. Sulmuesi shqiptar ka realizuar gol në Turqi, në ndeshjen e Sivasspor ndaj Trabzonspor.  Sivasspor shënoi të parin me Siaz, ndërsa i dyti erdhi nga Manaj.

Manaj ka luajtur 10 ndeshje, ku ka “tund rrjetën” 3 herë. Lojtari lushnjar ka luajtur më parë për Barcelonën B, Spezian dhe Watford. 26-vjeçari luajti 4 ndeshje për Cremonesen në vitin 2014, përpara se të transferohej te Inter, Pescara dhe Pisa.

 

 

(J.S/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: