TIRANË

Edhe pse nuk është konfirmuar zyrtarisht se trupi i pajetë i vrarë dje në grabitjen e 10 mln eurove në Rinas i përket Admir Muratjt, Policia e Shtetit ka shoqëruar gruan e tij.

Gruaja e Muratajt ndodhet në ambientet e Policisë së Tiranës, e cila po pyetet me imtësi për këtë ngjarje.

Trupi i pajetë i grabitësit ka pësuar plagë të shumta,  çka e bën edhe  më të vështirë indetifikimin e tij. Gazetarja e “BalkanWeb”, Klodjana Lala tha se duhet mbledhja e tetë elementëve, të cilët do çojnë zyrtarisht në identifikimin e plotë.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb