Hailey Bieber është shtatzënë me fëmijën e saj të parë me bashkëshortin e saj, Justin, siç ka bërë të ditur disa kohë më parë.

Modelja poston foto nga përditshmëria dhe rrugëtimi i shtatzënisë në rrjetet sociale. Në një foto të re që ajo postoi, Bieber ulet në një karrige dhe pozon në diell, me barkun rrumbullak duke parë pantallonat e shkurtra të ngushta që ajo ka veshur.

Në mbishkrim, 27-vjeçarja ka shkruar për dhimbjet e shpinës që po përjeton për shkak të shtatzënisë: “Pra, kush do të më tregonte për dhimbjet e shpinës?” Më 9 maj, Justin Bieber dhe gruaja e tij, Hailey, njoftuan se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Çifti e ka bërë të ditur lajmin e lumtur në Instagram, duke shpërndarë një video dhe foto nga ceremonia. Hailey pozon me një fustan të bardhë që i ngjan fustanit të nusërisë dhe fotot e mëposhtme nxjerrin në pah barkun e saj të fryrë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: